ГОРЕЩО
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полски и съюзнически самолети бяха вдигнати по тревога рано днес сутринта, за да гарантират безопасността на полското въздушно пространство. Причината - Русия започна да нанася въздушни удари срещу западната част на Украйна, близо до границата с Полша, съобщи Оперативното командване на полските въоръжени сили, цитирано от "Ройтерс".
препоръчано
„Предприетите мерки имат за цел да гарантират сигурността в регионите, граничещи с рисковите зони“, написа командването в X.
Цяла Украйна беше в състояние на въздушна тревога от рано в понеделник сутрин, след като украинските военновъздушни сили предупредиха за руски атаки с ракети и дронове.
Полша вдигна изтребители след руски въздушни удари по Западна Украйна
14897
на 25.02.2025


