Полша и Португалия 1:1 на полувремето

ЕВРО 2016

4030
на 30.06.2016

Отборите на Полша и Португалия завършиха наравно 1:1 първото полувреме на първия четвъртфинален мач от Евро 2016. Двубоят се играе на „Стад Велодром“ в Марсилия. С гол на Роберт Левандовски още във 2-ата минута на мача отборът на Полша поведе.

Капитанът на Полша се измъкна от отбраната на Португалия и откри резултата в мача. За Левандовски това е първи гол на турнира.

В следващите десетина минути тимът на Полша продължи с опасните контраатаки към вратата на Португалия, в основата на които бе Левандовски.
Постепенно тимът на Португалия поизравни играта, като в 29-ата минута Кристиано Роналдо стреля по земя, но вратаря Фабиански спаси.

В 31-ата минута германският рефер Феликс Брих подмина дузпа за Португалия, за нарушение срещу Кристиано Роналдо в наказателното поле на Полша.
В 33-ата минута Португалия изравни резултата.
18-годишният Ренато Санчес вкара гол с удар от границата на наказателното поле.

Топката рикошира у полският футболист Криховяк и излъга вратаря Фабиански, за да влезе във вратата му.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите