ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Зловещо верижно меле на Северната тангента, има затиснати хора (СНИМКИ)
СОЛОВА СХЕМА: Пече се нов разломен казус - ПП лансира кандидат за президент без благословията на ДБ
НЕВЕРОЯТНА ИСТОРИЯ: Депутатът Иван Янев и кучето-звезда Роувър - ето кой пръв заспа в пленарната зала на 52-ия парламент
РАДОСТ ЗА ГЪБАРИТЕ! Влажно е, вятър подава слънцето свенливо зад облаците (КАРТИ)
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полша и Унгария искат Вишеградската четворка да представя обща позиция на европейската сцена. Това обявиха премиераите на двете страни Беата Шидло и Виктор Орбан след срещата си в Будапеща, предаде Polskie Radio . Главните теми в преговорите между двамата лидери бяха мигрантската криза в ЕС и предстоящия референдум във Великобритания.
препоръчано
Шолдо и Орбан подчертаха, че според тях миграционната криза трябва да се решава там, откъдето произтича – извън границите на ЕС. Премиерът на Полша добави, че страните от Вишеградската четворка ще работят над обща позиция по въпроса, което ще бъде представена на срещата на върха в Брюксел.
свързани новини
Вишеградската четворка създава военно подразделение за ЕС
4737
на 17.12.2015
ЕС обмисля отговор за повишените мита на Тръмп върху автомобилите
9904
на 02.05.2026
ЕС спря финансовата помощ за Сърбия
13745
на 01.05.2026


