ГОРЕЩО
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Изненадаха вицепремиера Иво Христов с остра декларация в парламента. Станислав Анастасов поиска управляващите незабавно да оттеглят предложението за закриване на Комисията по досиетата (ВИДЕО)
Радев се ядоса на ПП, ДБ и ГЕРБ: Това е вашият бюджет! Вие имате най-голяма вина за този дефицит
НОВИ РАЗКРИТИЯ: 20 от задържаните по аферата "Баба Алино" са собственици на незаконни имоти
ТРАГЕДИЯТА С УБИТИТЕ УЧЕНИЦИ КРАЙ МЕЗДРА! Почернената майка на Иван: Шофьорът седеше отстрани с кръв по ръцете...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Полша прие днес резервен план в случай, че Великобритания напусне ЕС без споразумение, предаде Асошиейтед прес, цитирана от БТА.
препоръчано
Правителството заяви след редовното си седмично заседание днес, че е одобрило законопроект, който ще защити приблизително 6-те хиляди британци, живеещи в Полша, които ще загубят статута си на граждани на ЕС. Те ще разполагат с 21 месеца - до 31 декември 2020 г., за да кандидатстват за статут на постоянно пребиваващи в Полша.
ЕК предлага удължаване на закрилата за украинските бежанци в ЕС до 2028 г.
5947
преди 11 часа
Разследват Урсула фон дер Лайен заради таен чат със Зеленски, Мелони и Мерц
24680
на 25.06.2026


