BG EN

Поляци, германци и гърци напират за защитник на "Монтана"

Футбол

Поляци, германци и гърци напират за защитник на "Монтана"

4750
на 06.05.2013
Поляци, германци и гърци напират за защитник на Монтана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Десният бек на "Монтана" Георги Пашов е обект на интерес от доста отбори. Талантливият млад футболист, който е собственост на "Славия" и играе под наем на "Огоста", ще смени клуба през лятото, съобщава “Струма”.

препоръчано

 

Треньорът на "Черноморец" Димитър Димитров-Херо много го харесва и държи да го вземе на "Лазур", ако отборът намери финансиране за следващия сезон.

 

Интерес има и от полски отбори. Освен това има вероятност Пашов да отиде на проби в немския "Динамо" (Дрезден). Вариант пред младия футболист е и кипърският "Етникос" (Ахна).

 

"Славия" ще се опита да задържи Пашов през лятото, но стабилните му изяви за "Монтана" със сигурност ще накарат поне 2-3 отбора да пратят оферти за него.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 118
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК