BG EN

Попов се поля с ледена вода, предизвика актьори

Световен футбол

Попов се поля с ледена вода, предизвика актьори

4846
на 20.08.2014
Попов се поля с ледена вода, предизвика актьори
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ивелин Попов бе предизвикан да се включи в световната инициатива "ледена кофа" от Емил Гъргоров и Станислав Манолев. 

Капитанът на българския национален отбор отговори на поканата и с готовност се поля с ледена вода, за да насочи вниманието на обществото към борбата с неврологичните заболявания и по специално болестта на Лу Геринг - Амиотрофична латерална склероза (АЛС), по подобие на световни звезди от областта на спорта, изкуството, политиката.

Попето накара двама свои съотборници от Кубан да го залеят с ледена вода веднага след последната тренировка. От своя страна Ивелин предизвика двама от любимите си български актьори – Мариян Вълев и Захари Бахаров. Третият номиниран бе съотборникът на Попов в националния отбор – вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК