ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
АД ПОД НЕБЕТО! Слънцето ще пече безмилостно над цялата страна - температурите ще достигнат 38 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пореден нагъл крадец, този път в магазин за авточасти в Айтос, беше пуснат за разпознаване във Фейсбук, съобщиха от полицията.
Кражбата е станала на 18 декември, но собственикът на магазина сега е установил силата на социалните мрежи и публикува видеата в групата "Снимай престъпник".
"Този наглец първо дава 100лв. банкнота, докато му се връща рестото, краде. След това отказва покупката и при връщането на парите ловко скрива банкнота от 50лв. От полицията ми казаха, че не е местен - Айтос, бил "Гастрольор". Ако някой го познае, да му "благодари" и от мен!!!", пише собственикът на магазина Лозан Пижов.
препоръчано


