ГОРЕЩО
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служителите от затвора във Варна, от следствения арест, от затворническите общежития във Варна и Разделна, както и служители на ГД „Охрана“ протестират символично днес.
препоръчано
От 12.00 до 13.00 часа те ще проведат събрание на открито пред затвора в морската ни столица. Основните искания са за увеличаване на заплатите с 20%. Служителите настояват и за изравняване на специфичните условия на труд с тези на работещите в МВР.
В момента броят на надзирателите е недостатъчен и се работи в непълен състав. Една от причините е липса на нови кадри в професията. А все по-малко хора искат да са надзиратели.
свързани новини
ДРАМА! Надзиратели спасили Анита Мейзер от сигурна смърт
35976
на 25.08.2017


