ГОРЕЩО
Сабаленка гони “Sunshine Double” срещу любимката на Америка
ЕКСПЕРТНА ПРОГНОЗА: Ако Ормузкият проток остане затворен с месеци, цените могат да скочат до небесата
В неделя местим часовниците с час напред
"ТВЪРДАТА РЪКА"! Ще започне ли Дечев да арестува кметовете на ГЕРБ по модела на вдъхновителя си Рашков...
ВАЛИ! Сутрешното слънце мами, трупат се нови дъждовни облаци, прегърмява (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На гарата в Бойчиновци днес ще се проведе поредният протест на недоволни от спирането на дестки пътнически влакове.
препоръчано
Вчера няколко хиляди се събраха по гарите в Горна Оряховица, Карлово, Пловдив, Варна и Централна гара в София, припомня БНР.
Синдикатът на железничарите обяви, че не се отказва от протестите, въпреки уверенията на министъра на транспорта Ивайло Московски, че решението за спиране на пътнически влакове ще бъде преразгледано.
Стана ясно, че 90-те влака, набелязани за спиране от 1-ви февруари, ще продължат да се движат. Все още обаче няма пълна яснота какво ще стане с 38-те линии, спрени на 12-ти януари.
Връщат блясъка на Куршун чешма в Шумен
7521
преди 2 часа
Откриха рафтинг сезона във водите на Струма
5805
преди 3 часа
Силна буря с градушка удари Хисаря
12555
преди 16 часа


