ГОРЕЩО
Пуснаха Стоян Колев под домашен арест
ЕКШЪН В НС между управляващите и опозицията заради Закона за съдебната власт
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
The Pundit: Вашингтон лансира Николай Младенов като кандидат за генерален секретар на ООН
Какво (не) знаем за трагедията в Угърчин. Проституция и пари ли са предизвикали касапницата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Медицински сестри излизат на пореден протест във Враца, съобщи Нова телевизия.
препоръчано
Преди дни медици от врачанската болница се събраха пред кабинета на директора на лечебното заведение. Сестрите категорично отказаха да подпишат новите си трудови договори, в които е предвидено да получават едва 560 лв. заплата.
Тогава от ръководството на болницата обясниха, че чакат пари от министерството. Едва тогава възнагражденията ще бъдат коригирани.
Здравният министър разговаря с протестиращите медицински сестри
13819
на 01.03.2019
НЕДОВОЛСТВОТО РАСТЕ: Медицински сестри излизат на национален протест на 1 март
17568
на 27.02.2019
Медицински сестри излизат на протест
11542
на 26.02.2019
ЗАКАНА: Медицински сестри от болницата в Козлодуй плашат с напускане
10454
на 03.02.2019


