ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Прокуратурата в Букурещ започна разследване срещу бившия президент на страната Траян Бъсеску. Той е обвинен, че е отправил заплахи срещу сенатор, докато още е бил на власт.
препоръчано
Бъсеску отправи заплахите срещу сенаторката от социалистическата партия Габриела Фиреа. В телевизионен ефир той я предупреди, че ако не внимава, може да не намери вкъщи съпруга си - кмет на малък град недалеч от Букурещ.
Това е поредният удар срещу бившия президент, чийто брат е разследван за корупция. Една от дъщерите му пък е обект на проверка дали неправомерно е закупила земеделска земя.
свързани новини
Траян Бъсеску: Румънците няма да щурмуват Великобритания
3487
на 21.01.2013
Осъдиха руски войници за убийството на американец в Донецк
5667
преди 30 минути
Русия временно спря работата на няколко летища в Северен Кавказ
8774
преди 2 часа
21-годишен украинец жестоко убит във Виена от свои заради криптопортфейл
12428
преди 2 часа


