ГОРЕЩО
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
Синът на покойния основател на „Фантастико“ обяви бъдещето на веригата: „Мечтите на баща ми са живи“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
И босът на Политехника Тимишоара Мариан Янку влиза в затвора, където са повечето румънски богаташи и собственици на клубове. Той ще трябва да лежи 12 години по аферата RAFO.
препоръчано
Според съда, той е ощетил държавата с 35 милиона евро, заедно с още няколко бизнесмени и неговият брат Октавиан Янку.
По това престъпление Янку има две присъди от по-долните инстанции. На 8 години бе осъден през 2006 година, а през 2011 година присъдата набъбва на 10 години.
Припомняме, че най-богатите румънци във футбола в момента са зад решетките с тежки присъди.


