BG EN

Пореден чужденец в ЦСКА - този път е от отбор, който пусна 15 гола в един мач

Футбол

Пореден чужденец в ЦСКА - този път е от отбор, който пусна 15 гола в един мач

9997
на 25.07.2014
Пореден чужденец в ЦСКА - този път е от отбор, който пусна 15 гола в един мач
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нов футболист пристигна в ЦСКА и се включи в днешната вечерна тренировка на отбора. Той е конгоанец и се твърди, че идва от норвежкия Стрьомсгодсет, като все още няма информация как се казва, на какъв пост играе и дали изобщо е бил в този клуб, тъй като справките показват друго - през последната година конгоански състезател не фигурира в регистрите на тима.

препоръчано

Бившият му отбор се прочу с изпълненията си в контрола срещу Локомотив (Москва), която се състоя в началото на годината в Испания. Тогава норвежците загубиха с … 0:15 от руския тим./sportal.bg

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК! Радев ще прави магистрали на концесии, жегна Киро и Асен за петте моста над Дунав (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Радев ще прави магистрали на концесии, жегна Киро и Асен за петте моста над Дунав (ВИДЕО)
ново
Днес: 47
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК