ГОРЕЩО
Сензационен обрат в СДВР: Убита ли е шампионката по борба Жанет Немет?
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
Пуснаха Стоян Колев под домашен арест
ЕКШЪН В НС между управляващите и опозицията заради Закона за съдебната власт
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
СВЕТЪТ ДНЕС
Поредна нощ на насилие в Лондон: 17-годишно момиче е застреляно в Тотнъм
10649
на 03.04.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поредна нощ на насилие в Лондон - 17-годишно момиче е починало от изстрел, а 16-годишно момче се бори за живота си след две престрелки в британската столица тази нощ, предава сайтът Новини Лондон, като цитира „Метро“.
препоръчано
Офицери откриха тийнейджърката с огнестрелна рана на Чалгроув роуд - жилищна улица близо до гара Нортъмберленд парк в Тотнъм. Другата престрелка е станала в Източен Лондон.
На този етап все още няма арести. "По-малко от половин час след сигнала в Тотнъм, полицията предупреди за още един стрелец на около три мили в източен Лондон, близо до Уолтхамстоу.
МВнР с препоръки към българските граждани, намиращи се във Венецуела
1230
преди 13 минути
Рубио: Има напредък при преговорите между Израел и Ливан
4265
преди 1 часа


