ГОРЕЩО
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
Новото решение на Съда на ЕС е победа за частните болници в България
ГОРЕЩО В ПИК! Радев за американските самолети и Украйна: Правителството изпълнява закона и не води двойнствена външна политика
РЕШЕНО! Американските самолети кацат в авиобазата в Безмер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поредна смърт на пътя беляза и днешния 17 октомври. 26-годишен мъж е загинал при катастрофа във Варна. Трагичният инцидент е стана до кръстовището на булевард "Сливница" и улица "Хаджи Димитър" до Бизнес колежа.
препоръчано
Според очевидци, управляван от жена "Опел" е блъснал мотор, който последователно се удря в бордюра и в дърво, а мотористът е загинал на място.
За катастрофата съобщиха и от ОДМВР-Варна. Според тяхната информация, загиналият е 26-годишен мъж от Варна, а зад волана на немската кола е била 48-годишна жена.
И към момента текат действията по разследване на произшествието и изясняването на детайлите, довели до смъртния случай. По случая е образувано досъдебно производство.
свързани новини
ПЪРВО В ПИК! БМВ помете моторист във Варна (СНИМКА)
16722
на 10.09.2018
МЕЛЕ ВЪВ ВАРНА! 27-годишен моторист бере душа след удар в автомобил
21776
на 09.07.2017




