BG EN

ПОРЕДНО ПРИЗНАНИЕ! Поканиха премиера Борисов в Турция за откриването на газопровода ТАНАП

Балкани

ПОРЕДНО ПРИЗНАНИЕ! Поканиха премиера Борисов в Турция за откриването на газопровода ТАНАП

30062
на 10.06.2018
ПОРЕДНО ПРИЗНАНИЕ! Поканиха премиера Борисов в Турция за откриването на газопровода ТАНАП
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българският премиер Бойко Борисов ще посети Турция на 12 юни, съобщиха от турската правителствена пресслужба. Посещението на Борисов е по покана на турския му колега Бинали Йълдъръм. Срещата между двамата премиери ще се проведе в град Измир.

препоръчано

Миналата седмица Йълдъръм в телефонен разговор с Борисов специално го бе поканил да присъства на официалната церемония по откриването на Трансанадолския газопровод /ТАНАП/, която ще се състои на 12 юни в град Ескишехир.

Двамата премиери тогава се договориха и да проведат среща, на която да обсъдят въпроси от двустранен характер.

По Трансанадолския газопровод /ТАНАП/ ще се доставя газ на Турция от Азербайджан. За церемонията по откриването, която ще се състои в присъствието на Ердоган и на азербайджанския президент Илхам Алиев, са поканени държавни глави, премиери, политици от различни страни.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 57
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК