ГОРЕЩО
Борислав Цеков: Колкото по-безпомощен е един политик да решава проблемите на държавата, толкова по-радикални предложения лансира за промени в Конституцията
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В началото на седмицата ви показахме сериозни поражения причинени от поройните дъждове в село Стара Речка. В бедствието един от местните жители е загубил десетки кошери.
препоръчано
На брега на река Стара Речка е имало пчелин със 75 кошера, но след поройните дъждове наносите от кал, тиня и дървета са унищожили всичко.
Собственикът на пчелина казва, че за късмет не е бил на място, защото вероятно е щяла да го сполети същата съдба като пчелите.
Пчелинът му се намира на това място от две години и никога не е имал подобни проблеми, обяснява "Новини".
Собственикът определя случилото се като тотално бедствие и казва, че няма да възстанови пчелина на това място.
свързани новини
Мечка е нападнала пчелин край пернишкото село Боснек
13865
на 11.06.2015
Мечката, нападнала пчелин в Карлово, атакува нови кошери
7273
на 29.09.2014
Бебе №100 се роди в плевенската болница „Св. Марина“
7673
преди 11 часа
Поехме нов дълг, 1,2 млрд. евро се натрупаха от началото на годината
10180
преди 15 часа
ЕТО КЪДЕ утре "Софийска вода" временно ще прекъсне водоснабдяването
11434
преди 18 часа
МИСТИЧЕН ДЕН: Почитаме уникален светец и едно велико чудо
54126
на 21.04.2026


