ГОРЕЩО
ТАЙНАТА ПАДНА! Деница Сачева РАЗКРИ защо е отишла сама при Румен Радев и как заради Пеевски България е в еврозоната
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
ЧАС ПИК
Порошенко и Кристин Лагард са обсъдили по телефона условията за финансов транш към Украйна от МВФ
1884
на 07.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Украйна Петро Порошенко и изпълнителният директор на МВФ Кристин Лагард са провели телефонен разговор, в който са обсъдили условията по поредния транш на международната организация към страната, предаде РИА Новости, цитирана от "Фокус".
препоръчано
„Събеседниците съгласуваха позициите си относно изпълняването на условията на поредния финансов транш на МВФ“, пише в съобщение, обнародвано на сайта на украинския президент. Порошенко също така е отбелязал ролята на изборите в самопровъзгласилите своята независимост Донецка и Луганска народни републики за стабилизацията на икономическата ситуация в Украйна.
свързани новини
Оланд публикува в Инстаграм снимка на ръкуващите се Путин и Порошенко
4532
на 03.10.2015


