BG EN

Порошенко подписа Доктрина за информационна сигурност

СВЕТЪТ ДНЕС

Порошенко подписа Доктрина за информационна сигурност

8740
на 27.02.2017
Порошенко подписа Доктрина за информационна сигурност
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Украйна, Петро Порошенко подписа и въведе в сила Доктрина за информационна сигурност на страната, предава руското издание „Независимая газета“.

препоръчано

Документът е одобрен от Съвета за национална сигурност и отбрана. Той е насочен на първо място към противодействие на руското информационно влияние върху украинското общество. Може да доведе обаче и до лов на вещици.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК