ГОРЕЩО
КОННИК НА АПОКАЛИПСИСА: Нова брадва за столичния градски транспорт от Васил Терзиев
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО)
ТОТАЛЕН ШОК! Заплахата срещу опозорената Теодора Георгиева - пълен фарс! Любимката на Пепи Еврото станала жертва на "ало измама" - дала личните си данни на мним служител на Международния съд
Бизнес ортаци, назначени от Андрей Гюров, ще работят на държавна заплата за "честни избори". Питат служебния премиер кой му ги е предложил
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Украинският президент Петро Порошенко призова западните политици да се замислят за налагането на нова вълна санкции срещу Русия, съобщава пресслужбата на държавния глава на Украйна, цитирана от агенция "Фокус".
„Нужен ни е ефективен и координиран план в случай на срив на Минските споразумения. Става въпрос са нова вълна санкции, добре съгласувани действия. Русия трябва да плати справедлива цена за убийствата на украинци и окупацията на Украйна. Тя трябва да понесе отговорност за това“, заяви Петро Порошенко в разговор, проведен с делегация на Конгреса на Съединените американски щати.
препоръчано
свързани новини
Порошенко ще се срещне с председателя на Европейския парламент
3016
на 02.07.2015
ЗЛОВЕЩО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Две риби на Страшния съд изплуваха в Мексико (ВИДЕО)
10810
преди 1 часа


