ГОРЕЩО
ДПС отбеляза 37-мата годишнина от мирните протести с традиционния възпоменателен митинг-събор в местността „Демир Баба теке“ (СНИМКИ)
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от хищниците
БОЛЕЗНЕН АВТОГОЛ: Как Ивайло Мирчев извървя пътя от борец срещу "мафията" до ходещо меме (СНИМКИ)
Кога КПК ще конфискува луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Украинският президент Петро Порошенко е против въвеждането на военно положение в Украйна, предаде ИТАР-ТАСС. Той напомни, че при въвеждане на военно положение става невъзможно оказването на подкрепа на Украйна от страна на международните финансови институции, а противниковата страна ще бъде защитена от международното право.
„Призовавайки властта за приемането на решение за въвеждане на военно положение депутатите са длъжни да осъзнаят последствията за страната от вземането на такова решение. Днес само една недобре обмислена дума е способна да донесе след себе си големи последствия”, заяви Порошенко.
препоръчано
Енергийният министър на САЩ обещава свобода за Ормузкия проток до лятото
3957
преди 43 минути
Канада задълбочава сътрудничеството си със Северна Европа
4227
преди 59 минути
Израел ликвидира началника на военното крило на "Хамас"
5063
преди 1 часа
Дрон се разби в жилищна сграда в турския град Самсун (ВИДЕО/СНИМКА)
6770
преди 2 часа


