Порто стигна четвъртфиналите в Шампионска лига след продължения срещу Рома

5526
на 07.03.2019

Отборът на Порто се класира за четвъртфиналите в Шампионска лига.

В осминафинален мач-реванш от състезанието Порто победи като домакин Рома с 3:1 след продължения. Гол на Алекс Телес от дузпа в 117-ата минута прати португалския отбор в следващата фаза на състезанието. Редовното време на двубоя завърши с успех за Порто с 2:1. В първия мач Рома победи с 2:1. Така се стигна до продължения.

С гол на Тикиньо в 26-ата минута на мача Порто поведе в реванша с 1:0. В 37-ата минута гостите от Рим получиха дузпа, която ветерана Даниеле де Роси вкара за 1:1.
В 52-ата минута Моуса Марега вкара втори гол за Порто за 2:1. До края на редовноо време нов гол така и не падна и се стигна до допълнително време. В края на продълженията Телес донесе успеха на Порто.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)