ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тестовото изстрелване на балистична ракета със среден обсег, което Иран проведе в неделя, е „абсолютно неприемливо“. Това заяви посланикът на САЩ в ООН Ники Хейли след извънредната среща на Съвета за сигурност, проведена при закрити врати, предава AFP, цитирана от "Фокус".
„Потвърдихме, че Иран е извършил тестово изстрелване на балистична ракета със среден обсег на действие на 29 януари, неделя. Това е абсолютно неприемливо“, заяви пред репортери Хейли.
препоръчано
свързани новини
Началникът на ЦАХАЛ: Готови сме да нанесем удар по всеки враг
7707
преди 16 часа
Съветът на ООН по правата на човека ще има извънредно заседание за Иран
7356
на 20.01.2026
Дългочакано: Отварят за движение "Рудозем - Ксанти"
14590
на 20.01.2026
Синът на последния ирански шах се зарече да...
18750
на 19.01.2026


