BG EN

Посланикът на САЩ може да се изкаже пред Националното събрание на Франция

Европа

Посланикът на САЩ може да се изкаже пред Националното събрание на Франция

4370
на 24.06.2015
Посланикът на САЩ може да се изкаже пред Националното събрание на Франция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Посланикът на Съединените американски щати в Париж Джейн Хартли е получила покане да се изкаже пред Националното събрание на Франция по повод скандала с послушването, съобщава ТАСС.

препоръчано

Председателят на парламентарния комитет по външни работи Елизабет Гигу заяви, че френските депутати биха искали да чуят разяснения от въководителя на американската дипломатическа мисия във връзка със сведенията за шпионаж от страна на САЩ на последните трима френски президенти.

„Следващата сряда ще се състои специално съвещание на комитета за външни работи, на която ще поканя американския посланик в Париж“, съобщи пред журналисти Гигу след дебати в парламента. „Би било много хубаво, ако в уважителна обстановка тя може да чуе това, което депутатите биха искали да й кажат“, допълни френският политик.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК