BG EN

ПОСЛЕДНИ ДАННИ ЗА КАТАСТРОФАТА НА "ТРАКИЯ": 11-годишно дете е в тежко състояние, мъж е с ампутиран крак

Акценти

ПОСЛЕДНИ ДАННИ ЗА КАТАСТРОФАТА НА "ТРАКИЯ": 11-годишно дете е в тежко състояние, мъж е с ампутиран крак

33700
на 15.08.2022
ПОСЛЕДНИ ДАННИ ЗА КАТАСТРОФАТА НА ТРАКИЯ: 11-годишно дете е в тежко състояние, мъж е с ампутиран крак
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Девет деца и двама възрастни, които са пътували в катастрофиралия в неделя вечер сръбски автобус на магистрала „Тракия“, остават в Университетската болница в Стара Загора, съобщи пред журналисти час след полунощ министърът на здравеопазването д-р Асен Меджидиев, който посети спешния център заедно с директора на болницата проф. Йовчо Йовчев.

препоръчано

Двама от пострадалите са в изключително тежко състояние.

Мъж е с ампутиран крак, а 11-годишно момче е настанено е в Клиниката за анестезия и реанимация и се обсъжда транспортирането му до „Пирогов“.

Общо 44 деца и възрастни са прегледани снощи в спешния център. На помощ са били екипи от Нова Загора и Сливен.

Министърът на здравеопазването поздрави всички медици за бързата реакция и изключителния професионализъм.

Днес в 07:40 ч. д-р Асен Меджидиев, ще даде брифинг за състоянието на пострадалите. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК