BG EN

Посолството ни в Париж: Към момента няма български граждани, които да са потърсили помощ

ЧАС ПИК

Посолството ни в Париж: Към момента няма български граждани, които да са потърсили помощ

2973
на 14.11.2015
Посолството ни в Париж: Към момента няма български граждани, които да са потърсили помощ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Към момента няма български граждани, които да потърсили помощ и съдействие в Посолството на Република България в Париж, съобщиха за от посолството.

препоръчано

 Няма данни български граждани да са пострадали в терористичните атаки тази нощи във френската столица. От посолството уточниха, че сухопътните границите на Франция не са затворени, въведен е засилен граничен контрол. Няма данни за спрени или отменени полети от Франция към други дестинации в Европейския съюз, в това число и към България.

От Българското посолство в Париж допълниха, че всеки може да получи информация и съдействие на дежурния денонощен телефон +33 1 45 51 85 90.

Създадена е необходимата организация и има дежурни екипи в Посолството на България в Париж, които да реагират на всички подадени сигнали.  


Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 75
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК