ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ЧАС ПИК
Постоянното представителство на Украйна в ООН е започнало консултации за разполагането на миротворци в Донбас
2889
на 20.02.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Постоянното представителство на Украйна в ООН е започнало консултации по реализирането на решението на украинското ръководство за привличането на международна миротворческа мисия в Донбас, заяви ръководителят на представителството Юрий Сергеев, предаде Укринформ, цитирана от Фокус.
„От сутринта започнахме консултации в секретариата на ООН , както и с нашите партньори за изработването на тактиката как ще бъде изпълнено решението на украинските власти за въвеждане на миротоворци в района на конфликт“, заяви Сергеев.
Той изрази увереност, че „Украйна разполага с аргументи в полза на това, че тази инициатива може да се придвижи напред в ООН“.
препоръчано
свързани новини
ООН забелязва остри хуманитарни проблеми в Донбас
7594
на 09.12.2014


