ГОРЕЩО
БРУТАЛНА АГРЕСИЯ на пътя: Мъж удря жена, след като засича колата й (ВИДЕО)
ТЕМИДА: Момичетата, обвинени за убийството на Георги Кузев, искат други мерки
АДСКИТЕ ЖЕГИ ОТСТЪПВАТ! На места ще превали разхлаждащ дъжд - температурите падат рязко до 26 градуса (СНИМКА)
СЛЕД БРУТАЛНАТА СМЪРТ В ПЛОВДИВ: Половината от участниците в убийството са на свобода и сигурно продължават да са горди от това, което сториха
Проф. Антоанета Христова: Мачът изглежда свирен - Илияна Йотова има всички шансове да победи още на първия тур
ЧАС ПИК
Пострадала в катастрофата в Македония: Автобусът се тътреше, после - нищо не си спомням
8485
на 03.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Автобусът се тътреше. После не помня какво стана.", това разказа пред Нова телевизия една от пътничките в автобуса, катастрофирал в Македония днес.
препоръчано
В него са пътували 42-ма педагози, които са ходили на практика и обмяна на опит.
Пострадалите пътници са извозени към болницата в Крива Паланка с автобус на общината.
"Доволен съм, че всички са живи и здрави. Колегите са получили помощ от местните хора", разказва свидетелят Венцислав Гълъбов.
Пострадалите са със счупени ребра и ключици. В болницата са приети 25 човека. Петима са с по- тежки наранявания. Амтобусът още е на мястото. Багажът на хората - също.
свързани новини
Учители са пътували в катастрофиралия в Македония наш автобус
12959
на 03.02.2016
Двама министри на инспекция на "Струма"
3246
преди 22 минути
След инцидента с мотоделтапланер в морето - пилотът се бори за живота си
9409
преди 1 часа
Състоянието на пребитото от баща си 5-годишно дете остава критично
16137
преди 2 часа


