ГОРЕЩО
Евроинс ще предоставя застраховка „Гражданска отговорност“ на българските превозвачи на максимална цена от 1998 евро на тежкотоварно превозно средство
Спипаха на „Капитан Андреево“ незаконни мигранти, укрити в тайник на автобус (СНИМКИ)
Горещ коментар на Гълъб Донев за новия дълг - ето какво налага спешното му теглене
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
Региони
Потрес! Изхвърлени храни с изтекъл срок на годност гният на пътя край Сливен
8201
на 19.08.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Изхвърлени храни с изтекъл срок на годност гният край Сливен. Става въпрос за голямо количество патешки фенери и други разфасовки, изхвърлени в природния парк "Сините камъни" под Карандила, предава БНТ.
препоръчано
Импровизираното хранително сметище се намира на няколко километра след изхода на Сливен в посока село Ичера. На отбивки край пътя има купчини от опаковани патешки фенери и дреболии с изтекъл срок на годност преди месец, които са в активен стадий на гниене.
Ежедневно по пътя минават десетки автомобили и спортуващи велосипедисти. Хората са шокирани от поредната човешка немарливост.
От Агенцията по безопасност на храните в Сливен организираха спешна проверка.
Разследват случай на простреляно куче в Долна баня
11051
преди 14 часа


