ГОРЕЩО
ПЛАН ЗА МЕСТНАТА ВЛАСТ: Радев пази министрите, праща депутати в битката за кметове
Интензивен е трафикът на ГКПП ''Калотина'' и "Капитан Андреево"
Искаме да сме просперираща и успешна държава, нали? Тогава не трябва да мислим всеки успешен за "мръсник"
ПЛАЖЕН АВГУСТ! Слънцето грее щедро, полъхва лек източен вятър, въздухът е с температура до 36°, а морската вода 25° (КАРТИ)
Имотният крал Демерджиев се препоти на въпрос за богатството му - измисли абсурдно обяснение за евтиното Порше
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британската Лейбъристка партия призова за оставка на полицейския комисар в Южен Йоркшир, Шон Райт, заради доклад, в който се разкрива сексуално насилие на над 1400 деца в град Родъръм в периода от 1997 до 2013 г., съобщи "24 часа", позовавайки се на в. “Гардиан”.
препоръчано
Председателят на общинския съвет Роджър Стоун вече подаде оставка след шокиращите разкрития. Имало случаи, при които деца са поливани с бензин, имало брутални изнасилвания. Шон Райт бил представител на лейбъристите в общинския съвет, отговарящ за децата и младежки услуги от 2005 до 2010. Той получил три доклада за злоупотреба с малолетни, но не успял да действа правилно.
свързани новини
Великобритания потресена! 1400 деца изнасилени и бити в града на ужасите
19995
на 27.08.2014
Тежка катастрофа с български камион затвори гръцка магистрала, има загинал
8952
преди 54 минути
Президентът Йотова от село Гела: Имам една мечта...
19548
преди 2 часа


