BG EN

Потрошиха с тръби джипа на подсъдим бивш депутат от ГЕРБ

ЧАС ПИК

Потрошиха с тръби джипа на подсъдим бивш депутат от ГЕРБ

12444
на 17.05.2014
Потрошиха с тръби джипа на подсъдим бивш депутат от ГЕРБ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Луд екшън се е разиграл снощи на пътя Сталийска махала – Лом, съобщава tribali.info. Джип „Ауди” се движел към Лом, когато го настигал лек автомобил от същата марка. Двете коли се изравнили и спрели. Тогава от лимузината изскочили трима мъже, които с метални пръти потрошили джипа.

препоръчано

В джипа пътували трима души от Монтана. Шофирал 36-годишният К.Д. Той спрял, защото забелязал светлинните сигнали от идваща зад тях кола. Тогава започнал екшънът. Резултатът е потрошени стъкла и огънат таван на джипа, като никой от пътниците в него не е пострадал.

Запознати твърдят, че джипът е на монтанския бизнесмен и бивш депутат от ГЕРБ Димитър Аврамов. Побойниците пък били хора на известен ломчанин, който по неофициална информация вече дори е задържан.

Екшънът има пряка връзка с изборите, категорични са жители на Сталийска махала. В Сталийска махала вече се размахваха бухалки. Преди дни неизвестни пребиха в леглото му активист на ГЕРБ. Запознати смятат, че металните тръби са отговор на бухалките.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК