BG EN

Похвали в Бeрое след ремито в Израел

Футбол

Похвали в Бeрое след ремито в Израел

3396
на 26.07.2013
Похвали в Бeрое след ремито в Израел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Наставникът на Берое Петър Хубчев похвали своите играчи след равенството 2:2 във втория мач с Апоел (Тел Авив). Срещата бе от втория квалификационен кръг на Лига Европа.

препоръчано

Старозагорският тим загуби първия мач преди седмица в Стара Загора с 1:4. Въпреки това в Тел Авив играчите на Петър Хубчев проявиха характер и се пребориха за равенството.

Попаденията за Берое бяха дело на Пламен Крумов и Давид Каядо. За Апоел се разписа на два пъти Дамари.

„Начина, по който изиграхме втория мач ми дава поводи да се гордея. Бяхме съвсем равностойни на фаворита в този двубой. Още преди първия двубой казахме, че в тази роля е Апоел", заяви Петър Хубчев след срещата.

„Мисля, че се представихме на ниво, както в първия мач, така и сега. След резултата, който се получи в Стара Загора шансовете ни за класиране бяха малки, но както ние, така и треньорът на разбора си казахме, че сме дошли тук да играем футбол, да играем разкрепостено. Това, което ние можем и да се представим по най-добрия начин. Радвам се, че успяхме", заяви Пламен Крумов.

„Получи се доста тежък мач за нас. Мисля, че се представихме добре с оглед резултата от първия мач. Опитахме се да победим и да променим нещо. На моменти надигравахме отбора на Апоел, въпреки че това е доста класен отбор. Имахме малшанс, че не успяхме да победим, каза защитникът Здравко Илиев.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК