BG EN

Похитителите на Лара Банева били професионалисти

ТОП НОВИНАТА

Похитителите на Лара Банева били професионалисти

20293
на 11.03.2013
Похитителите на Лара Банева били професионалисти
Похитителите на  Лара Банева са професионалисти, а липсата на искания от тяхна страна вече цяла седмица има някаква цел, заяви в предаването "Тази сутрин" по БиТиВи експертът по национална сигурност Пламен Василев. "Не е типично толкова дълго време да не е поискан откуп. Обикновено похитителите се свързват със семейството най-късно до 48 часа след отвличането", каза той. Изчакването можело да се тълкува и като подход за психическото изтощение на близките. Под силен стрес всеки родител щял да се съгласи на всякакви искания. "Детето може да бъде използвано за психологически натиск в рамките на други отношени, кментира Пламен Василев на въпрос дали Лара не е отвлечена, за да се купи мълчанието на баща й пред съда в Милано. Експертът коментира и призива на главния секретар на МВР Калин Георгиев медиите да не пречат. "Семейството, похитителите и МВР не дават информация, затова журналистите се мъчат да си я набавят по друг начин,” отбеляза Пламен Василев.  
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 72
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК