ГОРЕЩО
МРЕЖАТА СЕ ГАВРИ С ИВАЙЛО МИРЧЕВ: Махаш охраната на Пеевски?! Ей това е мъжка приказка. Ти що глад си събрал с Оземпика... ще ги изядеш надве, на три и НСО, и барети, и полиция...
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
Инциденти
Почина 49-годишната Гергана, пострадала тежко при автомелето на "Тракия"
11076
на 27.10.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
49-годишната Гергана Ж. от Добрич, която беше тежко ранена при катастрофата на АМ „Тракия“ край Карнобат, почина. Жената е пътувала в лека кола „Фолксваген Пасат“, зад чийто волан е бил съпругът й, съобщава бургасинфоком. Катастрофата стана нелепо, след като джип „Гранд Чероки“ потегли назад по аутобана.
препоръчано
Инцидентът е станал, когато джипът, управляван от 64-годишния Д.М. от Пловдив, пътуващ в посока от София към Бургас, изпуснал отбивката за Карнобат.
Тогава започнал да се движи назад в дясна пътна лента на автомагистралата, вследствие на което намиращият се зад него автомобил „Фоксваген“ се блъснал в задната му част.
свързани новини
Катастрофа погуби двама на пътя Силистра-Добрич
21392
на 17.08.2016
Възрастен мъж загина след удар от микробус в Шуменско
6896
преди 12 часа
Жестока трагедия в Бургас! Данаил се самоуби, след като получи молбата за развод
72712
преди 13 часа
НА "КАПИТАН АНДРЕЕВО": Шофьор почина в кабината на камиона си след удар в ограда
19810
преди 16 часа


