ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият президент на Филипините Бениньо Акино почина на 61-годишна възраст, съобщи медийната група ABS-CBN, които се позовава на член на семейството на бившия филипински лидер.
препоръчано
Посочва се, че Акино е страдал от различни заболявания.
Беаниньо Акино бе президент на Филипините от 2010 до 2016 г. Популярният като Нойной държавен глава се радваше на обществена подкрепа.
свързани новини
Президентът на Филипините заплаши със затвор антиваксърите
5812
на 22.06.2021
Зверско убийство в Дубай: Вкаменени съпрузи са открити в пустинята
15646
преди 2 часа
ОГНЕН АД: Пожарите в Австралия извън контрол, 40 къщи са изпепелени
5138
преди 3 часа


