BG EN

Почина двукратен носител на награда „Сезар” за операторско майсторство

ШАРЕН СВЯТ

Почина двукратен носител на награда „Сезар” за операторско майсторство

8320
на 06.07.2019
Почина двукратен носител на награда „Сезар” за операторско майсторство
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На 89-годишна възраст във Франция е починал двукратният носител на наградата „Сезар”, кинооператорът Пиер Лом, съобщава The Hollywood Reporter, като се позовава на съобщение от Френското общество на кинематографистите.

препоръчано

Според информацията, Лом е починал на 4 юли в градчето Арл в Южна Франция.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК