BG EN

Почина кметът на Буковлък Росен Русанов

Региони

Почина кметът на Буковлък Росен Русанов

34870
на 02.05.2021
Почина кметът на Буковлък Росен Русанов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кметът на плевенското село Буковлък Росен Русанов е починал. Това съобщиха в социалните мрежи негови близки.

препоръчано

В края на миналата година той бе приет за лечение в интензивното отделение на Плевенската университетска болница "Д-р Георги Странски" с коронавирус. Русанов пребори болестта и бе изписан от болницата.

Той е кмет от 20 години на голямото село до Плевен, където живеят близо 4000 роми. В момента караше своя пети мандат.

Известен е с всеотдайната си работа и е спечелил уважението и респекта на местните жители. Управлява с желязна ръка, денонощно е на разположение на хората.

Преди да стане кмет Росен Русанов е бил полицай в селото и понава хората с трите им имена. Село Буковлък беше засегнато от заразата през юни, когато там имаше КПП-та.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК