ГОРЕЩО
Европейският център за транспортни политики с писма до посолствата на Франция и Германия заради намеса в българската съдебна система
Изненадваща промяна в тона на "Дондуков" 2. Ето какво направиха от ДПС-Ново начало, докато Мирчев иска да раздава юмруци
БСП и ИТН на консултации при Радев утре
Силистра избра десетте най-добри спортисти за 2025 година (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА! И Апелативният съд в София каза тежката си дума за легитимността на Сарафов като главен прокурор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 67-годишна възраст почина изтъкнатият швейцарски режисьор и директор на театър „Одеон“ в Париж Люк Бонди, предаде АФП.
препоръчано
Бонди боледуваше от известно време. Заради здравословни проблеми на твореца се наложи отлагане на постановката на „Отело“ през януари. Бонди е поставял с успех творби на Шекспир, Расин, Молиер, на Бекет и Йонеско, както и опери на Моцарт, Верди, Рихард Щраус и Бенджамин Бритън.
Почина режисьорът на „Бон шанс, инспекторе”
9463
на 15.11.2015


