ГОРЕЩО
Главният прокурор Ваня Стефанова подписа искане до министъра на правосъдието на Република Сърбия за екстрадиция на Мавродиев
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: ДПС внесе в НС решение за освобождаването на управителя и подуправителя на НЗОК (ДОКУМЕНТ)
Президент, министър, депутати и приятели изпратиха Любен Дилов-син (СНИМКИ)
Евтим Милошев със СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ: НДК е на загуба от 50 млн. евро, но директорката му взима заплата от 14 000 евро
Радев разговаря с Вучич за екстрадицията на арестувания Стоян Мавродиев (СНИМКИ)
Крими
ПОЧНА СЕ: Младеж от Монтанско пробута фалшиво евро на бензиностанция, задържан е
25073
на 10.01.2026
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Младеж от Монтанско пробута фалшиво евро на бензиностанция, съобщиха от областната дирекция на МВР.
Около 9 часа вчера, управителят на бензиностанция „Златия Агро“ във Вълчедръм подал сигнал, че клиент е платил с фалшиви евробанкноти.
препоръчано
На място бил изпратен екип на полицията, който направил оглед. След проведен разпит със служителката на бензиностанцията, станало ясно, че младо момче е дало 3 банкноти от 50 евро. Жената проверила парите и се оказало, че те са фалшиви, но момъкът вече си бил тръгнал, съобщава Булнюз.
свързани новини
Ето колко ще ни струват винетките в евро
14467
на 07.01.2026
Напрежение по бензиностанциите заради еврото
34423
на 05.01.2026
Започнало издирване, при което младежът бил установен - 21-годишен местен жител. Той е задържан в ареста.
Рецидивист се опита да запали дома си и себе си в Разградско
5538
преди 2 часа
Спипаха голямо количество наркотици във Велико Търново след спецакция
6683
преди 3 часа
УДАР: Дрога за 4 милиона евро задържаха на Дунав мост
10015
преди 6 часа


