ГОРЕЩО
Сарафов награди трима служители на МВР за проявен висок професионализъм при разкриване на въоръжения грабеж край Ихтиман (СНИМКИ)
ТЕ ЩЕ Я ЦАКАТ! Лена си избърса сълзите и отговори на отлюспилите я от ПП: Имах 4 брутални години на политическия терен. Stay tuned!
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
СЪВСЕМ Я ОТРЯЗАХА! Денков: Лена Бориславова няма да бъде в листите на ППДБ на изборите
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Близо 12 000 тона мед са произвели българските пчелари миналата година. 838 000 са пчелните семейства, отглеждани в България.
препоръчано
"Въведе се електронна платформа за уведомяване на пчеларите за третиране с различни пестициди, така можем да реагираме и да вземем мерки. Затова тази година има малко отравяния на пчели.
През последните две-три години получаваме подкрепа по мярка Covid. Подкрепа получаваме и по национална програма по пчеларство. Увеличават се професионалните пчелари за сметка на пчеларите любители. В България се произвежда качествен мед, разнообразието от билки е голямо", каза пред БНР Даниела Челебиева, дългогодишен пчелар от Шуменско.
свързани новини
Какво става с тялото ни след ядене на мед от борови връхчета
25618
на 26.09.2022
СКОРО И ШЕРПИ: Непалци чистят боклука в скъпия софийски район "Изток"
14742
преди 4 часа
Прощаваме се с актьора Иван Несторов
13486
преди 6 часа


