BG EN

Почти 52 милиона лева дефицит в хазната към края на август

Животът днес

Почти 52 милиона лева дефицит в хазната към края на август

11309
на 29.09.2023
Почти 52 милиона лева дефицит в хазната към края на август
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Към края на август хазната е с близо 52 милиона лева дефицит, сочат данните на министерството на финансите. Това е по-добро състояние спрямо прогнозните данни, оповестени пред месец. 

препоръчано

Тогава от министерството обявиха, че очакват дефицитът към август да е сто милиона лева. 

Впечатление прави, че този път няма прогноза за септември. По традиция, министерството оповестява окончателни данни за предходния месец и прогноза за настоящия. 

Във фискалния съвет има над 12 милиарда лева. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 125
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК