ГОРЕЩО
АСЕНЕ, ИЗДЪНКИТЕ ТИ СЕ ПОМНЯТ! Осмяха лидера на ПП и асистираната му политическа репродукция
УМИЛИТЕЛЕН ДУЕТ: Кокорчо с цицоресто джензи облъчват ефира с банални опорки. Василев готов да коли и беси, ако му се даде власт
РЕАНИМАЦИЯТА Е НАПРАЗНА! Божанков ПРОЧЕТЕ ПРИСЪДАТА на бившата си партия БСП: Там всичко е приключило
СМЯХ ПОД ТЕПЕТАТА: Асен Василев свали официалната риза и ВИЖТЕ какво се появи под сакото му (СНИМКИ)
Тошко Йорданов: Кой по-точно в редовното правителство беше министър на Пеевски? Борисов не беше премиер заради ИТН
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Годишната инфлация в еврозоната е намаляла до 0,5 на сто през май спрямо 0,7 на сто през април и 1,4 на сто през май миналата година. В ЕС показателят е спаднал до 0,6 на сто през май спрямо 0,8 на сто през април и 1,6 на сто през май 2013 година, показват данни на Евростат.
препоръчано
България е сред страните с най-голяма отрицателна годишна инфлация (-1,8 на сто), след Гърция (-2,1 на сто) и преди Португалия (-0,3 на сто). Най-голямо покачване на годишната инфлация отчитат Австрия (+1,5 на сто), Люксембург (+1,4 на сто) и Румъния (1,3 на сто).


