ГОРЕЩО
Александър Йорданов алармира: По върховете на държавата се завръщат кадри на ДС и наследници на яки комунистически фамилии. Някои от тях влачат след себе си олигархичен шлейф
САМО В ПИК TV! Асим Адемов приключи служебната власт: Христанов прави поразии в земеделието. В случая "Петрохан“ накъдето и да се обърнем, срещаме хора от ППДБ (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки с анализ на "жълтия" протест: Живеем в тъп виц. Не ви ли е срам да излизате в защита на педофили и секти...ППДБ набута по високите етажи хора, които и с вестникарска будка не биха се оправили (ВИДЕО)
Контрера попиля служебното правителство за 20-те евро компенсация: Смешно и нелепо! Работещите хора масово няма да получат нищо
Слави с култово ВИДЕО: Иван Христанов работи за мен. Със Саша Безуханова сме бивши гаджета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В японската префектура Фукуока е бил хоспитализиран мъж, за когото медиците подозират, че се е заразил с вирусът „Ебола“. Това съобщава ТАСС, като се позовава на министерството на здравеопазването на островната държава, пише "Фокус".
препоръчано
Според информацията на министерството, мъжът се е върнал от Гвинея на 9 май, а в следващите дни при него са се появили симптоми, които биха могли да са предизвикани от „Ебола“.
В Япония до момента няма регистриран случай на „Ебола“.
ВКС гледа делото за убийството на Митко от Цалапица
4293
преди 1 часа
НАПРЕГНАТ ДЕН: Гласуват окончателно новото удължаване на бюджета
5172
преди 1 часа
ЦИК тегли номерата в бюлетината за изборите
6919
преди 1 часа


