ГОРЕЩО
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
Ексклузивно! Според оперативна информация от ГДБОП зад заловената нарко оранжерия край Кюстендил стои Даниел Стефанов-Дъмпела
Делян Добрев посочи ТОП приоритета за ГЕРБ в новия парламент
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Александър Андреев с горещ коментар за играта с преференциите на изборите: Членовете на СИК-ове трябва да са сертифицирани, а мандадът на ЦИК изтича... (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият треньор на Локомотив Пловдив и на ЦСКА Бруно Акрапович може да се озове начело на Левски от лятото, съобщава "Мач Телеграф".
препоръчано
Германски мениджъри са предложили родения в Зеница 55-годишен босненец на ръководството на сините.
Бруно остави следа в българското първенство със спечелените 3 купи начело на Локомотив Пловдив (2 пъти Купата на България и веднъж Суперкупата).
Шансът обаче Акрапович да поеме Левски не е много голям. Наскоро собственикът на Левски Наско Сираков обяви, че на Левски непрекъснато се предлагат треньори.
свързани новини
Страх за милиони тресе Левски
17485
на 11.05.2023
ТРАГЕДИЯ: Бивш футболист на Спартак Варна почина само на 37 г.
8859
преди 3 часа
ЦСКА и Черно море спорят за млада звезда на Дунав
7016
преди 5 часа
ИЗВЪНРЕДНО! Смениха съдиите на ЦСКА-Лудогорец
7363
преди 7 часа


