BG EN

Появи се първа снимка на актрисата Хелън Мирън като Екатерина Втора

ШАРЕН СВЯТ

Появи се първа снимка на актрисата Хелън Мирън като Екатерина Втора

21515
на 04.10.2018
Появи се първа снимка на актрисата Хелън Мирън като Екатерина Втора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От телевизионния канал HBO публикуваха в профила си в „Туитър“ кадър от снимките на сериала „Екатерина Велика“, в който в образа на руската императрица влиза актрисата Хелън Мирън, съобщава Hollywood Reporter, цитирани от „Газета“.

препоръчано

На снимката императрицата е в своя богато украсен кабинет.

За това, че именно носителката на „Оскар“ и на два „Златни глобуса“ Хелън Мирън ще влезе в ролята на Екатерина Велика за първи път стана ясно през януари.

Четирисерийният филм, чийто режисьор е постановчикът на сериала „Корона“ Филип Мартин, ще разказва за последните години от управлението на Екатерина Втора. В сериала ще бъде обърнато внимание и на отношенията на императрицата с фаворита й Григорий Потьомкин.

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 27
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК