BG EN

Правителството даде копирките от изборите на областните управители

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Правителството даде копирките от изборите на областните управители

4271
на 11.06.2013
Правителството даде копирките от изборите на областните управители

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Копирните машини, използвани на парламентарните избори, бяха предоставени на областните управители. Със заповед на премиера Пламен Орешарски 11 910 устройства се дават безвъзмездно на областните администрации в страната.

препоръчано

Тепърва предстои собствеността им да бъде прехвърлена на общините по реда на Закона за държавната собственост и правилника за прилагането му, съобщиха от правителствения пресцентър.

За осигуряването на работата на СИК в страната и в чужбина бяха доставени общо 12 300 копирни устройства. Освен предоставените 11 910 на областните управители, 350 са получени от Министерството на външните работи за гласуването в чужбина. В администрацията на Министерския съвет остава резерв от 40 устройства.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК! Радев ще прави магистрали на концесии, жегна Киро и Асен за петте моста над Дунав (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Радев ще прави магистрали на концесии, жегна Киро и Асен за петте моста над Дунав (ВИДЕО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК