ГОРЕЩО
Александър Симов им СВАЛИ МАСКАТА: Създаването на комисия за Пеевски е пропаганден номер на десницата, който опитват във всеки парламент. Хайде да сменят подхода!
ИСТИНСКА ПРОЛЕТ! Новата седмица започва с много слънце и следобедни леки валежи. Тук-таме може и да прегърми (КАРТА)
БИТКАТА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Тиктокърът Гюров и Кандев палят НОВ СКАНДАЛ между ПП и ДБ
ЧУДО В ХРАМА! По време на служба в Априлци от стенопис на Св. Климент и Св. Наум започна да тече благоуханна течност
Проф. Андрей Чорбанов с ВАЖНА НОВИНА: Хантавирусът не е заплаха, малко вероятно е да има епидемия
СВЕТЪТ ДНЕС
Правителството на Украйна реши да вземе 50 млн. долара кредит от Турция
3882
на 11.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Украйна на днешното си заседание прие решение за вземането на кредит от правителството на Турция в размер на 50 млн. долара за срок от пет години при годишна лихва от 2,5%, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на УНИАН.
„Проектът за постановление предлага да се дадат пълномощия на министъра на финансите да осъществи държавен външен дълг през 2016 г. чрез вземане на заем в размер не по-голям от 50 млн. долара със срок на погасяване не по-късно от пет години при лихва не по-голяма от 2,5% на година“, каза финансовият министър Наталия Яреско.
препоръчано
свързани новини
Белият дом може да отпусне на Украйна кредит в размер от един милиард долара
3489
на 06.11.2015
Стачки в Италия водят до отменени полети и транспортни затруднения
4624
преди 1 часа
Гумата на самолет на „Търкиш еърлайнс“ се запали след кацане в Непал
6045
преди 1 часа
Политически затворник е намерен мъртъв в ареста на венецуелската полиция
5849
преди 1 часа
Водна криза удари гръцки остров - обявяват извънредно положение
7898
преди 2 часа


