BG EN

Правителството отпусна 100 000 лв. за новата църква в Разград

Политика

Правителството отпусна 100 000 лв. за новата църква в Разград

7103
на 20.01.2021
Правителството отпусна 100 000 лв. за новата църква в Разград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Правителството на Бойко Борисов отпусна целеви средства в размер на 100 000 лв. за доизграждане на храма „Свети Цар Борис – Михаил Покръстител” в Разград. Осигурените средства ще бъдат за иконостаса, изографисване и за отоплителна инсталация“, съобщи народният представител от ГЕРБ-Разград Десислава Атанасова.

препоръчано

Архиерейският наместник отец Георги Георгиев благодари за съдействието на Атанасова за отпуснатите средства за този красив храм, който предстои да бъде довършен и отвътре

 „Правителството на Бойко Борисов  отделя сериозни суми за реставрация на храмове, без значение от вероизповеданието. Тук, в Разград, се реставрира и джамията „Ибрахим Паша”, отново с подкрепата на кабинета. Искрено се надявам, че в най-скоро време този храм ще бъде завършен и жителите на Разград ще могат да го посещават”, каза още депутатът от ГЕРБ.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК