BG EN

Правителството сменя и областните управители на Варна, Стара Загора и Перник!

ЧАС ПИК

Правителството сменя и областните управители на Варна, Стара Загора и Перник!

9024
на 19.08.2014
Правителството сменя и областните управители на Варна, Стара Загора и Перник!

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Утре ще бъдат сменени още трима областни управители. Това става ясно от дневния ред за заседанието на Министерския съвет в сряда, разпратен от правителствения пресцентър.

препоръчано

Рокадите ще бъдат за губернаторите в Перник, Стара Загора и Варна.

Начело на областните администрации в Стара Загора и Варна ще застанат адвокатите Димитринка Петрунова и Стоян Спасев, а в Перник – председателят на Пернишката търговско-промишлена палата Бойка Павлова.

На заседанието ще бъде прието и постановление за приемане на тарифа, по която участниците в изборите ще заплащат предизборните предавания по БНТ, БНР и техните регионални центрове.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на Възраждане и ИТН (НА ЖИВО) ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на "Възраждане" и ИТН (НА ЖИВО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК