BG EN

Правят аутопсия на трупа от магистрала "Хемус"

ЧАС ПИК

Правят аутопсия на трупа от магистрала "Хемус"

18928
на 02.10.2013
Правят аутопсия на трупа от магистрала Хемус
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Откритият по-рано днес труп на автомагистрала „Хемус” вече е в моргата в София. Предстои да му бъде извършена аутопсия, за да се изяснят причините за смъртта му.

препоръчано

ПИК припомня, че мъртвото тяло на мъж бе открито между мантинелите при 31-32 километър на аутобана.

Огледът от полицията на мястото е приключил. На този етап няма категорична информация по случая, съобщиха от Областната дирекция на МВР на София област.

Движението в района, което бе спряно, докато се извършваше оглед, вече е нормализирано.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Бой в парламента - Руди Гела обезумя, раздава ритници и юмруци на депутат в пленарна зала (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Бой в парламента - Руди Гела обезумя, раздава ритници и юмруци на депутат в пленарна зала (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК